O mnie

Cześć! Witaj na Zmianosferze! Cieszę się, że tu zaglądasz i chcesz poznać mnie bliżej. Nazywam się Joanna Malinowska i miło mi, że się tu spotykamy. Mam tylko jedną prośbę – czy to w komentarzach, czy też w mailach, mów mi po prostu Asia 🙂

Znajdziesz tu moje artykuły związane z wdrażaniem życiowych zmian, budowaniem nawyków, planowaniem krótko- i długoterminowym oraz sposoby na wydobycie swojego wewnętrznego potencjału. Moim celem jest między innymi wsparcie introwertyków w otwarciu się na otaczający ich świat zewnętrzny, aby mogli czerpać z życia jeszcze więcej. Chcę także pomóc ekstrawertykom zrozumieć introwertyków.

To miejsce stworzyłam specjalnie z myślą o Tobie oraz innych osobach takich jak Ty czy ja. Chcę pokazać, bazując na doświadczeniu moich czytelników i swoim, że na zmiany w życiu nigdy nie jest za późno. Puste frazesy motywacyjne zostawiam innym. Ode mnie otrzymasz KONKRETY.

Wszystkie moje artykuły znajdziesz w sekcji BLOG.

Uwielbiam rysować oraz bardzo dużo czytam. Zazwyczaj sięgam po literaturę dotyczącą psychologii i socjologii. Fascynują mnie filmy dokumentalne związane z rynkiem finansowym i gospodarką. Wcześniej studiowałam nawet Informatykę i Ekonometrię, ponieważ sądziłam, że zostanę analitykiem finansowym 😉 Obecnie kończę Psychologię w Biznesie.

Jeśli się ruszam, to najczęściej na rowerze albo z kijami do nordic walking. Mam specyficzne poczucie humoru i śmieszą mnie rzeczy nieśmieszne (niech żyją suchary!). Zamiast elektronicznie, wolę notować na papierze. Planuję w zwykłym kalendarzu. Marzę o własnym ogródku do wylegiwania się na trawie 😉

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować lub mogę Ci jakoś pomóc, zapraszam i czekam na Twoją wiadomość:

joanna@zmianosfera.pl