O mnie

Cześć! Witaj na Zmianosferze! Cieszę się, że tu zaglądasz i chcesz poznać mnie bliżej. Nazywam się Joanna Węgrzyn i miło mi, że się tu spotykamy. Mam tylko jedną prośbę – czy to w komentarzach, czy też w mailach, mów mi po prostu Asia 🙂

Jestem doradcą zawodowym. Na co dzień poza tworzeniem strategii rozwoju karier, wspieram również w budowaniu pewności siebie. Towarzyszę moim klientom w procesie odkrywania naturalnych talentów i predyspozycji zawodowych oraz pomagam w określeniu tego, co dla danej osoby jest w życiu szczególnie ważne, by mogła podejmować kluczowe decyzje w pełnej zgodzie ze sobą.

Znajdziesz tu moje artykuły związane z wdrażaniem życiowych zmian, budowaniem nawyków, planowaniem krótko- i długoterminowym oraz sposoby na wydobycie swojego wewnętrznego potencjału. Moim celem jest między innymi wsparcie introwertyków w otwarciu się na otaczający ich świat zewnętrzny, aby mogli czerpać z życia jeszcze więcej. Chcę także pomóc ekstrawertykom zrozumieć introwertyków.

To miejsce stworzyłam specjalnie z myślą o Tobie oraz innych osobach takich jak Ty czy ja. Chcę pokazać, bazując na doświadczeniu moich czytelników i swoim, że na zmiany w życiu nigdy nie jest za późno. Puste frazesy motywacyjne zostawiam innym. Ode mnie otrzymasz KONKRETY.

Wszystkie moje artykuły znajdziesz w sekcji BLOG.

ZAWODOWO

Od 3 lat spełniam się zawodowo jako doradca ds. rozwoju kariery (lub potocznie mówiąc jako doradca zawodowy) dostarczający skuteczne narzędzia i strategie poruszania się po rynku pracy.

Całym serduchem uwielbiam swoją pracę szczególnie za to, że mogę realnie pomagać moim klientom oraz czytelnikom nie tylko w znalezieniu nowej (wymarzonej) pracy, ale także w budowaniu na nowo wiary w siebie i swoje możliwości oraz w realizowaniu założonych przez siebie celów.

Pracuję zarówno z osobami, które dopiero wkraczają na rynek pracy, poszukując swojego pierwszego zatrudnienia, jak i ze specjalistami i kadrą managerską, tworząc dla nich indywidualnie dopasowane strategie rozwoju karier, a także skuteczne dokumenty aplikacyjne.

Jestem doceniana za profesjonalną obsługę klienta, niestandardowe podejście do realizowanego doradztwa oraz wrażliwość na szczegóły. Jako trener kariery skupiam się na efektywnym definiowaniu przewag konkurencyjnych i odkryciu naturalnych talentów moich klientów, dzięki czemu lepiej prezentują swoją kandydaturę potencjalnym pracodawcom oraz szybciej zdobywają pracę marzeń.

Jeśli mogę Ci jakoś pomóc w sferze zawodowej, pisz śmiało:

joanna@zmianosfera.pl lub w wiadomości prywatnej na LinkedIn.

PRYWATNIE

Uwielbiam rysować oraz bardzo dużo czytam. Zazwyczaj sięgam po literaturę dotyczącą psychologii i socjologii. Fascynują mnie filmy dokumentalne związane z rynkiem finansowym i gospodarką. Wcześniej studiowałam nawet Informatykę i Ekonometrię, ponieważ sądziłam, że zostanę analitykiem finansowym 😉

Jeśli się ruszam, to najczęściej na rowerze albo z kijami do nordic walking. Mam specyficzne poczucie humoru i śmieszą mnie rzeczy nieśmieszne (niech żyją suchary!). Zamiast elektronicznie, wolę notować na papierze. Planuję w zwykłym kalendarzu. Marzę o własnym ogródku do wylegiwania się na trawie 😉

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, zapraszam i czekam na Twoją wiadomość:

joanna@zmianosfera.pl